Paweł Sobczyk

W miarę aktualny zbiór fotografii

Olga – pierwsze promienie słońca


Korzystając z bardzo dobrej pogody (no może poza temperaturą), udało nam się wybrać na Kortowo celem zrobienia małej sesji Oldze. Wraz ze mną wybrali się również Śwliwa i Adam, którym mocno dziękuję za pomoc oraz backstage :)

Oraz mały backstage:
, , , , , , , ,
27 March 2011 at 20:40 Comments (0)

Natalia na Kortowie


Dziś wrzucam kolejne zdjęcia z bardzo krótkiej sesji Natalii. Mieliśmy małe opóźnienie i nie udało nam się złapać ostatnich promieni zachodzącego słońca, dlatego z pomocą musiały przyjść lampy błyskowe. Cała sesja odbyła sie przy 2 stopniach na plusie, więc nie poszaleliśmy zbyt długo. Traktuję to jednak jako zapowiedź kolejne sesji, która (mam nadzieję) odbędzie się przy bardziej sprzyjających warunkach.

Najpierw zdjęcie zrobione podczas oczekiwania na Natalię:


a teraz już kilka pstryków wykonanych podczas samej sesji


, , , , , , , , , ,
27 March 2011 at 12:42 Comment (1)

Ceglaste…


W związku z nową szatą bloga postanowiłem wrzucić coś świeżego. Kilka dzisiejszych zdjęć w tonacji, którą bardzo lubię.

Jednocześnie chciałbym zaprosić wszystkich czytelników do korzystania z subskrypcji (można ją zamówić wpisując swój adres w pole tekstowe znajdujące się w prawym panelu bloga).
W nowej odsłonie pojawiła się jeszcze jedna nowość – przy każdej notce pojawił się facebookowy przycisk „Lubię to”, do którego klikania oczywiście gorąco zapraszam :), , , , , ,
20 March 2011 at 18:10 Comments (0)

Asia na Dajtkach


Po zakończonej sesji, czas na… sesję. Pierwszą w tym roku – taka rozgrzewka.

Zapraszam:Tym razem moje podziękowania kieruję do Asi, która cierpliwie pozowała oraz Karola, który obudzony w środku nocy zgodził się pomóc mi z lampą.

, , , , , , , , ,
15 March 2011 at 00:59 Comment (1)

« Older Posts