REFERENCJE

Wszystkie opinie moich klientów powstały na prośbę portalu www.fotograf-wesele.pl  i stamtąd zostały zaczerpnięte.
 

 

Energia, uśmiech, ale przede wszystkim pełen profesjonalizm – to właśnie charakteryzuje Pawła Sobczyka. Rzadko widać u kogoś taką pasję przy pracy, a do tego efekt końcowy był naprawdę pierwszorzędny. Polecamy każdemu kto chce mieć wspaniałą pamiątkę ze swojego ślubu. p.s. Paweł – jeszcze raz dziękujemy :)
 
Piotr Szczubełek i Karolina Kulągowska
 
Pomimo trudności w poszukiwaniu fotografa, natrafiliśmy na hmm… zwariowanego, ekscentrycznego i trochę nieprzewidywalnego poczciwego gada :) Pawulon, chociaż młody i jeszcze skromny, wyczesał nam takie zdjęcia, że przy oglądaniu oczy nam wychodziły a szczęk nie mogliśmy podnieść z podłogi przez dłuuuuugi czas :) chłopak ma talent, poczucie humoru i jest dosłownie przemiły. Jak ktoś się zastanawia kogo wybrać w ten najfajniejszy a jednocześnie jeden z ważniejszych dni w swoim życiu – to niech da sobie spokój z główkowaniem! Paweł Paweł Paaaaaaweeeeeł! :) Dzięki raz jeszcze Paweł! Znajomi i rodzina byli zachwyceni!
Sylwia i Piotr
 
Szczęśliwym jest ten człowiek, który posiada pasje. Dla Pawła niewątpliwie pasją jest fotografowanie. Pracując z nim nietrudno było zauważyć, że kocha robić zdjęcia i że w tym się spełnia. A dla nas – nowożeńców – było niezwykle wygodne mieć przy sobie fotografa – profesjonalistę, po prostu – wiedział co robi. Zlecając robienie zdjęć zamawiałam u Pawła „standard”, czyli oby były jakieś foty na pamiątkę. Paweł nie posłuchał – zrobił super fajne, niestandardowe zdjęcia z niesamowitą sesją w plenerze. Efekt przerósł nasze oczekiwania.
Bogusia Sypniewska
 
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zaangażowania i pomysłów tego bardzo młodego fotografa. Największą jego zaletą jest to, że nie jest szablonowy. Pomysły wpadają mu na poczekaniu, przy czym nie można mu zarzucić braku talentu. Przestrzeń nie stanowi dla niego granic, jeśli ma to poskutkować odpowiednim zdjęciem. Stara się uchwycić naturalność i wyjątkowość pary. Jest otwarty na propozycje, jednak zawsze służy radą i chęcią pomocy. Bardzo szybko asymiluje się z weselnikami, nie czeka na okazje tylko sam chodzi po sali weselnej i uwiecznia gości. Ma dobry sprzęt, niektóre zdjęcia nie potrzebowały obróbki. Jeśli przyszła młoda para chce mieć zdjęcia, na których uchwycone są „te chwile” i które oddają piękno tego dnia to z pełną świadomością go polecamy.
Renata i Przemek
 
Bardzo sympatyczny Fotograf:) Potrafi się zachować w każdej sytuacji. Współpraca układała nam się bardzo dobrze. Fotograf jest pełen świeżych oraz ciekawych pomysłów na sesję ślubną. Zdjęcia stanowią bardzo oryginalną oraz miłą pamiątkę. Jedyne czego nam brakuje to zdjęcia z samym Fotografem:)
Anna i Paweł